۹۰اُمين نشست دگرخند

به گزارش روابط عمومي دفتر طنزحوزه هنري ،‌ نوداُمين نشست «دگرخند» با موضوع  بررسي کتاب «کبريت کم خطر» با حضور رضا ساکي، حسام الدين مقامي کيا و عليرضا لبش ساعت ۱۷ روز دوشنبه  28 دي ماه ۱۳۹۴ در سالن زنده ياد امير حسين فردي حوزه هنري واقع در خيابان سميه نرسيده به خيابان حافظ برگزار خواهد شد.  ورود براي عموم علاقه مندان آزاد است.

کتاب کبريت کم خطر گزيده داستان و نثر طنز بعد از انقلاب به انتخاب عليرضا لبش به چاپ رسيده است. اين کتاب حاصل سال ها مطالعه و بررسي نثر و داستان طنز مي باشد و نمونه هاي قابل تامل و شاخص داستان و نثر طنز که بعد از انقلاب اسلامي نوشته شده در اين کتاب آمده است.«کبريت کم خطر»براي پژوهشگران عرصه طنز، نويسندگان و هنرجويان طنز و همچنين مخاطبان حرفه اي طنز و ادبيات بسيار مفيد است و مخاطب مي تواند با مطالعه اين کتاب از سير سي و شش ساله طنز در ايران آگاه شود.  

مشخصه بارز اين کتاب بيوگرافي طنزآميز همه طنزپردازان و کاريکاتورهاي ويژه اي است که با تکنيک قلم فلزي و آب مرکب براي همه طنزپردازان کشيده شده است و نمونه آثار سه نسل طنزپردازان کشور درکنار هم در اين کتاب به نمايش درآمده است.  

در اين کتاب بدون جهت گيري و پيش فرض همه کساني که در حوزه نثر و داستان طنز کار کرده اند گرد هم آمده اند و اگر به اسامي افراد توجه شود، مي بينيد که آدم هايي که هيچگاه در دنياي حقيقي در يک قاب تصوير نمي توانيد با هم ببينيد در اين کتاب، آثارشان در کنار هم قرار گرفته است. کتاب « کبريت کم خطر» توسط انتشارات سوره مهر به همت دفتر طنز در ۲۵۰۰ نسخه به چاپ رسيده است.

شاید دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.