صد و چهارمین جلسه مکتب خانه طنز برگزار شد

صد و چهارمین جلسه مکتب خانه طنز برگزار شد

تست طنز نویسی و بررسی آثار در صد و چهارمین نشست «مکتب‌خانه طنز» با مدیریت و کارشناسی رضا ساکی روی یکشنبه ۷ اسفند ماه در حوزه هنری برگزار شد.

تصاویر این جلسه را مشاهده کنید:

مکتب‌خانه طنز به همت دفتر طنز حوزه هنری برگزار می‌شود و هر جلسه شرکت‌کنندگان را با شیوه‌های مختلف طنزپردازی آشنا می‌کند.

مکتب‌خانه طنز در دفتر طنز حوزه هنری کار خود را در تیرماه سال ۱۳۹۳ زیر نظر رضا ساکی شروع کرده و در این سال‌ها طنز نویسان بسیاری به جامعه طنز کشور معرفی شدند.

رضا ساکی در این کارگاه، شگردها و تکنیک‌های طنزنویسی را آموزش می‌دهد و با علاقه‌مندان به حوزه طنز به مرور داستان‌ها، مجلات و کتاب‌های طنز می‌پردازد.

این جلسات تا قبل از کرونا نیز به صورت حضوری و بعد از شیوع کرونا، با همکاری پایگاه خبری گلونی به صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شد و این روزها مجدداً به صورت حضوری در حوزه هنری برگزار می‌شود.

شرکت در این برنامه برای عموم آزاد و رایگان است.

دفتر طنز حوزه هنری که آموزش طنز و کمدی را یکی از اهداف جدی خود می‌داند در کنار مکتب‌خانه طنز جلساتی دیگری مانند شب شعر «در حلقه رندان»، جلسه نقد و بررسی آثار طنز «دگرخند»، جلسات نمایشنامه‌خوانی طنز «خنده در صحنه»، نمایش و نقد و بررسی فیلم‌های کمدی «نور، صدا، دوربین، خنده» و… را برگزار می‌کند.

پایان

برای آگاهی از سایر برنامه‌ها اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه مطلب : http://dtnz.ir/?p=317543
نظر بدون فحش شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.