نمایشنامه خرس اثر چخوف در پنجمین برنامه خنده در صحنه

بیشتر بدانید

نمایشنامه خرس روز اول مرداد ماه در تماشاخانه مهر حوزه هنری خوانده می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، رضا گیلانپور کارگردان برنامه خنده در صحنه درباره این برنامه گفت: قرار است نمایشنامه «خرس» آنتوان چخوف در آخرین قسمت برنامه خنده در صحنه  که به خواندن نمایشنامه‌های طنز اختصاص دارد، خوانده شود. حضور افرادی مثل فرهاد بشارتی، فرج‌الله گل‌سفیدی و فریبا دستوار در نمایشنامه‌خوانی این برنامه قطعی است.

او افزود: قرار است امیر دژاکام در این برنامه نگاهی ویژه به نمایشنامه‌خوانی بکند و درباره این که نمایشنامه‌خوانی چیست صحبت کند و گپ بزند.

گیلانپور گفت: نمایشنامه خرس ساعت ۱۷و ۳۰دقیقه روز اول مرداد ماه در تماشاخانه مهر حوزه هنری خوانده می‌شود.

او ادامه داد: ما طبق روال گذشته مشارکت مردمی و حضار را در خواندن نمایشنامه «خرس» خواهیم داشت یعنی از علاقمندان دعوت می‌کنیم که چند خط از نمایشنامه را بخوانند.

کارگردان برنامه خنده در صحنه بیان کرد: در واقع ما با مشارکت دادن مخاطب عام برنامه خنده در صحنه در نمایشنامه‌خوانی‌ها، به نوعی استعدادیابی می‌کنیم.

بهتر است شما بدانید که ما در دوره قبلی اجرای برنامه خنده در صحنه از میان حضاری که چند خط از نمایشنامه‌ها را خوانده بودند، ۷-۸ نفر را انتخاب کردیم.

دوباره از آنها تست گرفتیم و در نهایت ۲نفر آنها را برگزیدیم و قرار است اگر خدا بخواهد در برنامه‌های آینده‌مان از آنها استفاده کنیم.

گفتنی است؛ نمایشنامه خرس روایتی کمدی از زندگی خانمی است که در حین عزاداری برای شوهرش، متوجه می‌شود که همسرش یک طلبکار دارد و در همین اثنا اتفاقات شنیدنی رخ می‌دهند.

کارگردان برنامه خنده در صحنه خبر داد: در آینده با توجه به اینکه ما  به محرم و صفر نزدیک می‌شویم، قرار است یک نمایشنامه‌خوانی مذهبی در برنامه خنده در صحنه  اجرا شود.

ورود به این برنامه و تمامی برنامه‌های دفتر طنز حوزه هنری برای عموم آزاد و رایگان است.

پایان

لینک کوتاه مطلب : http://dtnz.ir/?p=316437
نظر بدون فحش شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.