نفرات برتر جشنواره طنز و کاریکاتور بحران

نفرات برتر جشنواره طنز و کاریکاتور بحران

نخستین جشنواره طنز و کاریکاتور بحران نفرات برتر هر بخش خود را شناخت.

 

به گزارش دبیرخانه جشنواره طنز و کاریکاتور بحران، مراسم اختتامیه جشنواره در محل ستاد فرماندهی بحران شهر تهران برگزار شد و نفرات برتر سه بخش داستان کوتاه طنز، شعر طنز و کاریکاتور جوایز خود را دریافت کردند.

 

در این مراسم دکتر فتحی رییس هلال استان تهران، سردار نامی رییس سازمان بحران کشور، دکتر نصیری رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، عباس حسین‌‌نژاد مدیر دفتر طنز حوزه و مدیران سازمان‌های بحران کلان‌شهرهای کشور حضور داشتند و از برگزیدگان جشنواره تقدیر کردند.

 

بنا بر این خبر برگزیدگان بخش‌های مختلف جشنواره طنز و کاریکاتور بحران به شرح زیر است:

 

داستان طنز:

 

رتبه اول: بهار اصلانی‌مقدم

رتبه دوم: حسین بیانی‌مقدم

رتبه سوم: زهرا سادات جمالی

 

شعر طنز:

 

رتبه اول: محمد زارعی

رتبه دوم: احمدرضا رفیعی وردنجانی

رتبه سوم: علی سلیمیان

 

کاریکاتور و کارتون:

 

رتبه اول: سامان احمدی

رتبه دوم: محمود نظری

رتبه سوم: سهیل محمدی

 

نفرات برتر جشنواره طنز و کاریکاتور بحران روز ۱۸ اسفندماه ۱۴۰۰ جوایز خود را در اختتامیه جشنواره که در سالن فرماندهی پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برگزار شد، دریافت کردند.

 

استادان سیدمسعود شجاعی طباطبایی و سیدجواد طاهری در بخش کاریکاتور، رضا ساکی و امیر اسماعیلی در بخش داستان کوتاه طنز و اسماعیل امینی و امید مهدی‌نژاد در بخش شعر طنز داوری نخستین جشنواره طنز و کاریکاتور بحران را برعهده داشتند.

 

گفتنی است آثار نفرات برگزیده در بخش شعر و داستان کوتاه طنز و کاریکاتور در کتابی با همکاری نشر پرنده منتشر می‌شود و چهل اثر راه‌یافته بخش کاریکاتور به غیر از انتشار در کتاب جشنواره، در گالری مجازی با آدرس زیر هم منتشر شده است:

 

https://hozehonari.ir/bohran

 

این جشنواره با همکاری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و دفتر طنز حوزه هنری در سه بخش داستان کوتاه طنز، شعر طنز و کاریکاتور و با سه محور سیل، زلزله و کرونا برگزار شد.

لینک کوتاه مطلب : http://dtnz.ir/?p=314803
نظر بدون فحش شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.