«قندچين» در دگرخند ۱۳۱ اُم

 

 به گزارش روابط عمومي دفتر طنز حوزه هنري ۱۳۱اُمين نشست دگرخند با موضوع «ايران ساخت» و رونمايي از کتاب «قندچين» سه‌شنبه ۴ دي ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۶.۳۰ در سالن اميرخاني خانه هنرمندان برگزار خواهد شد.

کتاب قندچين شامل گزيده اشعار طنز شاعران و طنزپردازان استان يزد است که توسط دفتر طنز حوزه هنري استان يزد و انتشارات سوره مهر به تازگي منتشر شده است.

اين نشست با شعر خواني طنزپردازان شناخته شده کشورمان با موضوع «ايران ساخت» ادامه خواهد داشت. در اين بخش شاعران و طنزپردازان آثاري را با موضوع ايران ساخت و حمايت از توليد ملي مي‌خوانند.

در اين برنامه که نشست تخصصي بخش ادبيات دومين جشنواره ايران ساخت است؛ ناصر فيض، حجت الاسلام مهدي پرنيان، دکتر محمدرضا اصلاني، دکتر عباس احمدي، عليرضا لبش، احمدرضا قديريان،رضا احسان‌پور، علي سليماني،مصطفي مشايخي، روح‌الله احمدي، حسن حاتمي بهابادي، امير رضا شجريان، محمد حسين مهدويان، حميد اسماعيلي، مهران حسيني، علي خضري و ديگر شاعران  و طنزپردازان حضور خواهند داشت.

 جشنواره ايران ساخت با اهداف جريان سازي و توليد محتواي مرتبط با چرخه تجاري‌سازي و کارآفريني اقتصاد دانش بنيان، حمايت از خدمات و توليدات دانش بنيان ساخت ايران، ساماندهي واردات بي‌رويه و ارج نهادن به کالاها و محصولات ايراني با کيفيت و همچنين کمک به برجسته سازي کالاهاي مرغوب ايراني برگزار مي‌شود.  ادبيات يکي از بخشهاي چندگانه اين جشنواره است که ناصر فيض دبيري آن را بر عهده دارد.

دومين جشنواره ملي فرهنگي هنري «ايران ساخت» با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و با همکاري دفتر طنز حوزه هنري و ديگر سازمانها و ارگانها از ۴ تا ۸ دي ماه ۱۳۹۷ برگزار مي‌شود.

ورود براي عموم علاقه مندان به اين برنامه رايگان و آزاد است.

لینک کوتاه مطلب : http://dtnz.ir/?p=313132
نظر بدون فحش شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.