از فرهنگیان چه خبر؟

از فرهنگیان چه خبر؟

نویسنده: علیرضا عبدی

۱. عذرخواهی واحد مرکزی خبر در پی عدم اعلام اخبار فرهنگیان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، واحد مرکزی خبر از این‌که خبر افزایش سه‌صدم درصدی حقوق فرهنگیان را فقط بیست و سه بار از طریق اخبار شبکه‌های مختلف تکرار کرده است از ملت شریف ایران عذرخواهی کرد.

متن انابت‌نامه خبرگزاری صداوسیما بدیح شرح است:

مردم عزیز و شریف ایران، با درود به روح پاک یک‌یک شما دوست‌داران اخبار فرهنگیان، مطلع شدیم که تکرار بیست و سه باره اخبار فرهنگیان را مبنی بر عدم اعلام آن دانسته‌اید.

بدین وسیله، علاوه‌بر درخواست پوزش، متعهد می‌شویم که تمامی اخبار فرهنگیان، از جمله افزایش حقوق، واریز مطالبات و حق‌التدریس، تخصیص بن کالا، پیامک تبریک تولد توسط بانک‌ سرمایه، رتبه‌بندی، نتایج رتبه‌بندی، اعتراض به رتبه‌بندی، نتایج اعتراض به رتبه‌بندی و… را روزانه بالای سی بار از اخبار شبکه‌های مختلف، زیرنویس فوتبال‌ها، بین پیام‌های بازرگانی، درون پیام‌های بازرگانی، الصاق بنر خبر به صورت میدانی درِ ورودی‌ شهرها و دور میدان‌ها به سمع‌ونظر شما برسانیم.

امید است این اطلاع‌رسانی موجب افزایش رضایت شما مخاطبان عزیز از اخبار شود.‌ در ضمن اگر موفق دریافت بیش از ده بار اخبار نمی‌شوید، با ارسال ایمیل خود به روابط‌عمومی واحد مرکزی خبر، از اخبار فرهنگیان، در موبایل خود، بیش از پیش مطلع شوید.

۲. رسیدگی به اعتراضات رتبه‌بندی ادامه دارد.

الله اکبر… عجب حماسه‌ای… بعد از گذشت سه ماه از اجرای رتبه‌بندی و عدم احقاق حقوق کامل فرهنگیان، رسیدگی به اعتراضات رتبه‌بندی هنوز هم ادامه دارد.

درپی درخواست کلی از همکاران فرهنگی مبنی‌ بر اعتراض و رسیدگی به آن‌ها، واریز مابه‌التفاوت حقوق ایشان نیز به دوسه سال آینده موکول شد.

گفتنی‌ است که حقوق دوسه سال آینده این فرهنگیان طبق نرخ‌ مصوب امروز پرداخت خواهد شد.

۳. درِ سامانه سیدا کماکان برای علاقه‌مندان بسته است.

به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر، امروز و در نیمه‌ امتحانات پایان ترم مدارس، سامانه‌ یکپارچه‌سازی دانش‌ آموزان ملقب به سیدا، باز نشده، مسدود است.

این اختلال به‌گونه‌ای است که نمره در صورت نشستن در سامانه به یک‌باره به پرواز در می‌آیند.

آقای نمره‌گذار رییس ستاد رسیدگی به اختلالات سیدا خاطرنشان کرد که در صورت حل نشدن مشکل این سامانه، معلمان موظف‌اند نمرات را با دود آتش از آبدارخانه مدرسه یا کبوتر نامه‌بر و یا چاپار، و نیز در صورت محقق نشدن این موارد، باید با مراجعه به خانه دانش‌آموزان، نمره را درِ گوش اولیای دانش‌آموزان اعلام نمایند.

پایان

برای مطالعه سایر مطالب اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه مطلب : http://dtnz.ir/?p=318550
نظر بدون فحش شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.