فراخوان جشنواره سراسري طنز اجباري در دو بخش شعر و داستان

 

 

جشنواره از سربازي بگو در قالب طنز به دنبال مرور خاطرات تلخ و شيرين جوانان در سربازي است. در اين جشنواره وقايع و خاطرات مربوط به به اين دوران نقد و بررسي خواهد شد.

اين جشنواره به همت حوزه هنري استان قزوين و به صورت سراسري در دو بخش شعر و داستان مينيمال برگزار خواهد شد.

موضوعات جشنواره سراسري طنز اجباري عبارتند از: خاطرات سربازي، حقوق سربازان، فضاي پادگان، اصلاح سربازي و …

محمدرضا امامقلي رييس حوزه هنري استان قزوين در همين رابطه گفت:  «يکي از مهم ترين رسالت هاي هنر، پيگيري مطالبات مردمي و بررسي آسيب هاي اجتماعي است. در واقع هنر حتما مي‌تواند در رفع آسيب‌هاي موجود و پيشبرد اهداف انقلاب اسلامي کارآمد باشد.

سربازان حافظان ايران، اسلام و نظام ما هستند و خوشبختانه سردار سرتيپ «ابوالفضل شکارچي» سخنگوي ارشد نيروهاي مسلح کشور در نشست اخيرشان با خبرنگاران به زيبايي عنوان کرد که: «کسي که به سرباز سيلي بزند به نيرو‌هاي مسلح و امنيت کشور سيلي زده است.»»

علاقمندان مي‌توانند آثار خود را به آدرس ثبت نام جشنواره طنز از سربازي بگو ارسال کنند. به نفرات اول تا سوم هر بخش و همچنين به يک نفر برگزيده جوان در هر بخش جوايزي نقدي همراه با هداياي طنزانه! اهدا خواهد شد. مهلت ارسال آثار تا ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ است. اختتاميه اين جشنواره ۲۰ خرداد ماه سال جاري برگزار مي‌شود.

 

تماشاي کليپ مراسم رونمايي از پوستر جشنواره طنز«از سربازي بگو» که با حضور محمدحسن کريمي(سرباز بابلي) در نگارخانه حوزه هنري استان قزوين

لینک کوتاه مطلب : http://dtnz.ir/?p=313712
نظر بدون فحش شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.