زیاد مصدری و تحلیل حوادث

زیاد مصدری و تحلیل حوادث

نویسنده: علیرضا عبدی

به‌تازگی متوجه شده‌ایم که در نوشته‌هایمان، نباید به مسائل پیش‌پاافتاده‌ای مانند ریزش قیمت طلا و دلار، آمادگی ترامپ برای انتخابات بعدی، به فنا رفتن واگنر و بروبکس و… اهمیت دهیم.

این اخبار و پرداختن به آن‌ها که اصلا هیچ سودی برای دنیا و آخرت شما مردم ندارد، پس می‌پردازیم به دنیای بسیار مهم و حیاتی سلبریتی‌ها.

می‌دانیم و می‌دانید و می‌دانند که سلبریتی جماعت با ما سلبریتی جماعت شده‌ است. پس باید در حواشی ایشان نیز نقشی داشته باشیم.

بنده به‌عنوان یکی از دانشمندان فعال در حوزه‌ی اینستاگرام اخیراً به کشف صفحه‌ای نائل آمده‌ام به نام «حواشی سلبریتی‌ها».

تعداد فالوورهای این پیج به حدی است که کلمه‌ی زیاد از این عدد آمده. یعنی یک زیاد مصدری. زیادی که نشان از مردم‌ همیشه در صحنه است.

پس در این لحظه می‌خواهم به تحلیل محتواهای فاخر این صفحه بپردازم:

اولین تیتری که تعجب و نگاه‌های همگان را برمی‌انگیزد، با عکس محمدرضا آقا گلزار همراه است: «تو را من برگزیدم؛ از میان‌ همه خوبان».

در این برهه‌ی حساس کنونی که مخاطبان، همگی از خوبان هستند. پس سریع دست به‌کار می‌شوند تا ببینند استاد گلزار چه کسی را برگزیده؟!

با دیدن فیلم عقد ایشان هم بالاخره نمی‌فهمند ولی دل از ایشان می‌برند و عشق خود را در سودای وصال دیگری‌ها مثلا حامد بهداد و احسان علیخانی و پارسا پیروزفر و… می‌سپارند.

«ازدواج و طناز طباطبایی» تیتر دیگر این صفحه است. از قول ایشان آمده که «ازدواج یک نوع تقدیر الهی به حساب می‌آید که باید برایت پیش بیاید. اگر پیش بیاید که آمده، اگر هم نیامد می‌آید.‌»

با این جمله که اندکی هم استاد خیابانی درونش مخلوط دارد، خیال میلیون ها نفر از مردانی از سرزمین پارس راحت می‌شود که هنوز پیش نیامده. خدا را شکر.

اما خبری که در اواخر صفحه انسان را تکان می‌دهد مربوط به محسن چاوشی است. این صفحه از قول ایشان تیتر زده که «من عاشق مرصع‌پلو هستم؛ مخصوصاً وقتی ژله و ماست را همزمان رویش می‌ریزم و کنارش را هم با ماست‌خیار سالادی تزیین می‌کنم.» همزمان با این پست هم، تبلیغ رستوران سرای زیباپزان نظام‌آباد وجود دارد.

فلذا از این پس، با چنین حوادث و تحلیل‌ها همراه باشید.

پایان

برای مطالعه سایر مطالب اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه مطلب : http://dtnz.ir/?p=318786
نظر بدون فحش شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.