داستان کوتاه کوتاه در حوزه بحران

 

 

معاون آموزش و مشارکت هاي مردمي سازمان پيشگيري و مديريت بحران شهر تهران از انتشار فراخوان مسابقه سراسري داستان کوتاه با محوريت بحران، مديريت بحران و اميد  خبر داد.

حيدر کلهري، معاون آموزش و مشارکت هاي مردمي سازمان پيشگيري و مديريت بحران شهر تهران در اين خصوص گفت: اين مسابقه با هدف جلب توجه جامعه ادبي به بحران‌هاي طبيعي که در کشور رخ مي‌دهد و همچنين ترويج نگاه اميدوارانه در سوانح طبيعي و بحران‌ها برگزار مي‌شود.

رويکرد  کلي  داستان‌ها حفظ «اميد» در اين رخدادها است و محور داستان‌ها بايد دعوت به همدلي در برابر مصيبت‌ها و کمک به هم‌نوع، نوع‌دوستي، شيوه درست برخورد با بحران، عملکرد سريع و حفظ روحيه و گسترش روحيه اميدوارانه در زمان رخدادهاي بحراني باشد.

کلهري با بيان اينکه دبيري اين مسابقه بر عهده عباس حسين‌نژاد است و داوران اين مسابقه مژده لواساني، منصور ضابطيان و حامد عسگري هستند، افزود: داستان‌هاي ارسال شده، بايد حداقل ??  و حداکثر ??? کلمه باشد، هر شرکت‌کننده حداکثر مجاز به ارسال ? اثر است و داستان‌هاي ارسالي نبايد قبلا در مسابقات ديگر برگزيده يا به چاپ رسيده باشند. همچنين داستان‌ها مي‌توانند جدي يا طنز باشند.

علاقمندان براي شرکت در اين مسابقه مي‌توانند به سايت tdmmoq.ir مراجعه کنند.

اين مسابقه توسط معاونت آموزش و مشارکت‌هاي مردمي سازمان پيشگيري و مديريت بحران شهر تهران برگزار مي‌شود و مهلت ارسال آثار تا ?? فروردين ???? است و به ? نفر اول از ? ميليون تا ??? هزار تومان جايزه داده مي‌شود و داستان‌هاي برگزيده رسيده به مرحله نهايي در کتابي با همکاري انتشارات پرنده منتشر خواهد شد. ايرنا

 

لینک کوتاه مطلب : http://dtnz.ir/?p=313657
نظر بدون فحش شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.