اخبار درگذشته

اخبار درگذشته

نویسنده: الهه ایزدی

اخبار درگذشته را بخوانید:

قطع برق برنامه‌ریزی‌شده نداریم

مدیر شرکت مادرتخصصی برق حرارتی اعلام کرد: «امسال قطع برق برنامه‌ریزی‌شده نخواهیم داشت.»

آقای مهندس نورافشان با بیان این که شهروندان به دلیل دوره سه ساله کرونا و خانه‌نشینی، دچار رخوت و یکنواختی شده‌اند، افزود: «در تلاشیم تا با قطع برنامه‌ریزی نشده برق، مقداری هیجان به زندگی مردم تزریق کنیم.»

ایشان در پاسخ به این پرسش که این هیجان چطور قرار است اعمال شود ادامه داد: «وقتی مردم زیر دوش یا در آسانسور هستند، قطع ناگهانی برق موجب از جا پریدن ایشان شده و با ترسیدن و بالا رفتن آدرنالین، هیجان رایگانی را تجربه خواهند کرد.»

وی با اشاره به این مطلب که قطعی برق برای کسانی که زیر دوشند، بسیار مفید است ادامه داد: «با قطع برق و سرد شدن آب، بدن دچار لرزش‌های خفیف شده که به چربی‌سوزی کمک شایانی می‌کند.

لرزش عضلات به‌صورت طبیعی و بدون نیاز به دستگاه ویبره از فواید قطع برق است که لازم است شهروندان به آن توجه داشته باشند.»

مهندس نورافشان اظهار کرد: «قطعی برق زمانی که مردم در آسانسور هستند، تاب‌آوری آن‌ها را افزایش داده و در کمک به درمان بیمارانی که کلاستروفوبیا یا ترس از مکان‌های بسته دارند، بسیار موثر است، چرا که مجبورند با ترسشان مواجه شده و در نهایت بر آن غلبه کنند.»

وی همچنین در مورد قطعی برق هنگام دیدن سریال مورد علاقه، گفت: «شکستن تلویزیون بر اثر عصبانیت، واکنشی طبیعی است و باعث برون‌ریزی و تخلیه هیجانات می‌شود. همچنین این مسئله می‌تواند صنعت تولید تلویزیون را رونق ببخشد.»

کسی نگوید بی‌کارم

یکی از نمایندگان مجلس گفت: «کسی نمی‌تواند بگوید بی‌کارم. می‌تواند با یک ماشین در اسنپ و تپسی کار کند.»

دکتر کارمندیان در پاسخ به سوال خبرنگار ما که پرسید «آیا درآمدش کفاف گذران زندگی را می‌دهد؟» بیان کرد: «بحث ما کفاف دادن یا ندادن نیست. بحث بی‌کاری است و بله؛ بی‌کاری را از بین می‌برد.»

وی همچنین در پاسخ به سوال «اگر کسی ماشین نداشته باشد تکلیفش چیست؟» گفت: «ماشین بخرد.»

ایشان افزود: «در حوزه صنایع غذایی هم همین است. کسی نمی‌تواند بگوید گرسنه‌ام. می‌تواند سنگ بخورد. این مسئله پیشینه ادبی-تاریخی هم دارد و به کرات در فرهنگ عامه به‌کار رفته است.»

این نماینده مجلس اظهار داشت:« حتی سنگ بستن به شکم هم از قدیم رایج بوده و فواید بسیاری دارد.

علاوه بر ایجاد فشار بر معده و کاهش گرسنگی، سنگ اگر طبیعی و ترجیحا آتشفشانی باشد، هنگام تماس با پوست، خاصیت درمانی داشته و می‌تواند به سلامت پوست کمک کند.»

کیفیت اینترنت پایین نیست

معاون وزیر ارتباطات گفت: «کیفیت اینترنت پایین نیامده، سطح توقع مردم بالا رفته.»

آقای قانعیان با اشاره به این که مردم کشورهای همسایه همین را هم ندارند خاطرنشان کرد: «اگر مردم دیدند سرعت اینترنتشان‌ پایین آمده، یقین بدانند که آن روز سطح توقعشان بالا بوده و وزارت ارتباطات یا اپراتورها را مقصر ندانند.»

وی با اشاره به این که هیچ کاری نیست که یک جوانان ایرانی نتواند از پسش بربیاید اضافه کرد: «جوانان نخبه ایرانی می‌توانند به خودکفایی برسند و با رساندن توقعاتشان به پایین‌ترین سطح، به بالاترین سرعت اینترنت دست پیدا کنند.»

پایان

برای مطالعه سایر مطالب اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه مطلب : http://dtnz.ir/?p=318634
نظر بدون فحش شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.